Meistro prisistatymas

Pažintis su Lietuvoje praktikuojančiu Feng Shui Meistru

Žmonija sukaupė nemažai žinių ir patirčių per pastaruosius kelis šimtus amžių. Technologijų raida leido sukurti naujas medžiagas bei įrenginius, kurie supaprastintų mūsų buitį ir aplinką. Dėl šių pokyčių kelionės tapo kasdienybe, o turėdami galimybę judėti, susipažįstame su įvairių kultūrų palikimais ir istorijomis. Kompiuterinės technologijos taip pat padeda lengvai kaupti žinias apie tolimų kraštų filosofijas, mokymus. Informacijos gausa suteikia mums daugybę pasirinkimo galimybių: kuo tikėti, domėtis, ką sekti.

Tačiau tradicijų, menų ir stilių įvairovė kartais supainioja net įgudusius ekspertus. Dažnai kyla klausimas, kokį stilių ar išraiškos priemonę rinktis ir kodėl. Šiuolaikiniam žmogui neretai būna sunku suprasti ir išsirinkti iš gausybės stilių, medžiagų bei technologinių sprendimų. Kartais dėl laiko, informacijos ar dėmesio trūkumo žmonės renkasi tam tikrus dalykus tik pagal tai – jiems gražu ar negražu, patinka ar nepatinka, progresyvu ar populiaru. Taip renkasi mūsų draugai ar mums žinomi žmonės.

Dirbdamas didžiausią dėmesį skiriu žmogaus ar žmonių grupės tikslams realizuoti, pasitelkdamas aplinkos pažinimą – geomantiją. Ši tradicija nėra tokia sena, kaip ją dažnai sendina įvairaus plauko „konsultantai‟ ar „žinovai‟, paskaitę gražių knygučių. Beje, kiekvienas kraštas nuo seno turėjo savo geomantijos patirtis ir tradicijas, tačiau laikui bėgant vienos išliko, o kitos liko tik prietarais ar posakiais. Visas šias tradicijas jungia bendras tikslas, kuris siekia suvaldyti erdvėje esančius pokyčius žmogui parankia forma. Darnioje erdvėja puiki savijauta leidžia pasiekti norimus rezultatus dirbant ar ilsintis, būnant su šeima ar vedant dalykinius pokalbius.

Feng Shui paslaugų esmė ir ypatumai

Norėčiau pabrėžti, kad Feng Shui paslaugų nereikėtų painioti su interjero dizainerio ar architekto, kraštotvarkininko ar dendrologo paslaugomis. Feng Shui meistras įvertina duotąją erdvę ir užsakovo tikslus kaip visumą, kaip sąlygą. Meistras pasiūlo sprendimus patogiai, palankiai bei darniai aplinkai sukurti. Nederėtų maišyti patogumo su prabanga ar magiškomis galiomis, kai tokie tikslai pasiekiami išleidžiant tik dideles pinigų sumas.

Feng Shui – tai sukaupta Rytų patirtis, išgryninta schemomis, skaičiavimais ir interpretacijomis. Feng Shui nėra lenkti stogeliai, drakonai ant sienų ar monetų vėriniai. Ją nesunku suprasti ir taikyti mūsų, tai yra Lietuvos, lauko ir vidaus sprendiniuose. Ši informacija praplės Jūsų patirtį, padės kurti kokybiškai įdomesnius ir vertingesnius sprendimus, lengviau suprasti užsakovą ir jo keliamų sąlygų tikslus.
Mano, kaip Feng Shui meistro, patirtis Lietuvoje yra labiau susijusi su praktiniu darbu. Seminarus bei paskaitas pradėjau skaityti prieš penkerius metus. Seminarų poreikį išaugino žmonės, su kuriais teko dirbti įvairiuose projektuose. Būtent jie ir sukūrė sąlygas dalintis šia, man žinoma, mano įgyta patirtimi, dėl to labai džiaugiuosi.

Feng Shui praktika Lietuvoje ir už jos ribų užsiimu jau 16 metų. Per šį laiką dirbau su individualių namų, biurų bei aplinkos tvarkymo projektais. Darnių erdvių metodiką taikiau mažoms (nuo 40 kv. m.) ir didelėms (iki 8000 kv. m.) patalpoms, nedideliuose atriumuose ir lauko erdvėse iki 20 ha. Įgyvendinant įvairius projektus labai vertinu glaudų bendradarbiavimą su architektais, dizaineriais bei aplinkotvarkininkais.
Pats savo darbų nevertinu. Geriausias įvertinimas – kiekvienais metais dėl rekomendacijų gausėjantis klientų ratas.

Gerų Jums pasirinkimų ir patirčių!

Feng Shui meistras Dinas